Вивчення іноземних мов відкриває нові горизонти!

АНГЛІЙСЬКА

Мова світового спілкування, бізнесу, культури. Весь світ розмовляє англійською - і в Україні теж. Навіщо задовольнятися репліками з фільмів і завченими фразами зі шкільної програми? Вам знадобиться всього чотири місяці, щоб отримати в своє розпорядження справжню англійську мову. Без зайвих правил і без зайвих рухів. На практиці. Назавжди.

НІМЕЦЬКА

мова романтизму і чистого розуму. Мова Лагерфельда і Шумахера, мова казок братів Грімм та наукових праць з усього світу. Мова помпезних Октоберфест і впливових автоконцернів, швейцарських годинників і німецьких філософів, альпійських курортів і віденських кав'ярень. Куди б не прагнуло ваше серце і розум - німецька мова стане для вас надійною перепусткою.

ПОЛЬСКА

мова найближча до Європи. Мова Папи Римського Франциска та Романа Поланського, Адама Міцкевича і Марії Кюрі. Мова Шопена і Коперника. З нашою методикою та викладачами ви легко освоїте польську мову. Якщо ви студент, то за бажанням зможете продовжити навчання у Польщі. Якщо з Польщею вас пов'язує робота або бізнес, тепер все стане набагато простіше

ІТАЛІЙСЬКА МОВА

Італійська - законна спадкоємиця латині - мови патриціїв і цезарів, філософів і поетів Римської імперії. Літературна італійська з'явилась, коли Данте написав знамениту «Божественну комедію», адже саме він почав писати «народною» мовою, а не на книжковій латині. Італійська - мова Да Вінчі і Вівальді, Боккаччо і Монтеверді. На ній розмовляють Адріано Челентано і Тото Кутуньо, Дольче і Габбана, Моніка Белуччі, Софі Лорен і не тільки вони...

ТУРЕЦЬКА

Мова колись величної імперії, сьогодні - мова найближчої до нас «заморської» країни. Мова купців і піратів, ханів і дервішів, Орхана Памука і Таркана. Туреччина здавна була містком між Європою і Азією, між естетикою Сходу й античними цінностями. Саме на території Туреччини знаходяться біблійна гора Арарат, кладовище гладіаторів і два з семи Чудес світу. А сьогодні ця східна країна один з небагатьох кандидатів у члени Євросоюзу.

ФРАНЦУЗЬКА

Паризькі булочні і набережна Круазетт, сонячна Ніцца і молоде рожеве вино до обіду - якщо ви зібралися у Францію, візьміть в подорож ваш головний багаж! Напевно, так склалося історично, але французи не дуже-то люблять переходити на англійську. Правда, тепер ви легко знайдете з ними спільну мову. Знайомтесь, подорожуйте, закохуйтесь - з вашою чудовою французькою!