Навчання на Курсах іноземних мов Langoo проводиться згідно системи рівнів за стандартами Рекомендацій Європейської Ради з вивчення іноземних мов

(https://uk.wikipedia.org/wiki/Загальноєвропейські_рекомендації_з_мовної_освіти )

Якщо Ви вирішили вивчити англійську, німецьку, польську та ін. мову, безкоштовно пройдіть консультацію і тестування в «Langoo».

Тестування відбувається на основі двох етапів:

  • проходження письмового тесту
  • проведення аудіювання з викладачем

ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!

На пробному уроці ви зможете познайомитися з нашими викладачами, зрозуміти яким рівнем знань ви володієте, дізнаєтесь як проходить заняття і ознайомитесь з програмою курсу, та відповідно матимете змогу правильно обрати той рівень навчання який вам необхідний.

Яка мета? Для чого необхідно виконувати подібні тести з іноземної мови?

Адже не для кого не секрет, що вивчення будь-якої іноземної мови передбачає необхідність постійного контролю (моніторингу) якості навчального процесу. Якість складання плану програми навчання, визначається якістю результатів оцінки, отриманих завдяки тесту - тест з англійської абсолютно необхідний.

Інакше кажучи, визначаючи рівень знання англійської мови, Ви визначаєте, наскільки володієте мовою і скільки часу надалі Вам буде потрібно для його вдосконалення. Невелика рекомендація - з метою якісного проходження тесту необхідно бути спокійними і розсудливими, адже на результат може вплинути багато чого: розгубленість, стресова ситуація, або навпаки, випадковий, довільно обраний варіант може виявитися вірним.

Від отриманих результатів залежатиме вся Ваша подальша програма навчання.

БАЖАЄМО УСПІХУ!